Akademik Kadro

MENU
Birol Alas
Yrd. Doç. Dr. Birol AlasMüdür
Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü Bölüm Başkanı
Harita ve Kadastro Programı Program Başkanı
Veli Boztepe
Yrd. Doç. Dr. Veli BoztepeMüdür Yardımcısı
Görsel - İşitsel Teknikler ve Medya Bölümü Bölüm Başkanı
Radyo ve Televizyon Programcılığı Program Başkanı
Radyo ve Televizyon Programcılığı (İÖ) Program Başkanı
Semra Orak Arpa
Öğr. Gör. Semra Orak ArpaMüdür Yardımcısı
Ulaştırma Hizmetleri Bölümü Bölüm Başkanı
Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı Program Başkanı
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı Program Başkan Vekili
Ali Kılınç
Yrd. Doç. Dr. Ali KılınçBilgisayar Teknolojileri Bölümü Bölüm Başkanı
Elektronik ve Otomasyon Bölümü Bölüm Başkan Vekili
Bilgisayar Programcılığı Program Başkanı
Aynur Pala
Yrd. Doç. Dr. Aynur PalaFinans - Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bölüm Başkanı
Bankacılık ve Sigortacılık Programı Program Başkanı
Ebru Güzel
Yrd. Doç. Dr. Ebru GüzelPazarlama ve Reklamcılık Bölümü Bölüm Başkanı
Ekin Akdeniz
Yrd. Doç. Dr. Ekin AkdenizYönetim ve Organizasyon Bölümü Bölüm Başkanı
İşletme Yönetimi Programı Program Başkanı
İnsan Kaynakları Yönetimi Programı Program Başkan Vekili
Işılay Ulusoy
Yrd. Doç. Dr. Işılay UlusoyElektrik ve Enerji Bölümü Bölüm Başkanı
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Bölüm Başkan Vekili
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Bölüm Başkan Vekili
Elektrik Programı Program Başkanı
İş Sağlığı ve Güvenliği Programı Program Başkan Vekili
Mehmet Tevfik Çobanoğlu
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Tevfik ÇobanoğluDış Ticaret Bölümü Bölüm Başkanı
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü
Alper Çeltikçi
Öğr. Gör. Alper Çeltikçiİnşaat Bölümü Bölüm Başkanı
İnşaat Teknolojisi Programı Program Başkanı
Cansu İzgi
Öğr. Gör. Cansu İzgiOtel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Bölüm Başkanı
Aşçılık Programı Program Başkanı
İsmail Doğan
Öğr. Gör. İsmail DoğanTasarım Bölümü Bölüm Başkanı
Grafik Tasarımı Programı Program Başkanı
Arhan Demirali
Öğr. Gör. Arhan DemiraliBilgisayar Programcılığı Program Başkanı
Arzu Karakurt
Öğr. Gör. Arzu KarakurtHalkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Program Başkanı
Bayram Kılınç
Öğr. Gör. Bayram KılınçHarita ve Kadastro Programı Program Başkanı
Begün Erbaş
Öğr. Gör. Begün Erbaşİç Mekan Tasarımı Programı Program Başkanı
Dilek Yalçın
Öğr. Gör. Dilek YalçınLojistik Programı Program Başkanı
Yerel Yönetimler Programı (UE) Program Başkan Vekili
Gülderen Arca
Öğr. Gör. Gülderen ArcaTurizm ve Otel İşletmeciliği Programı Program Başkanı
Merve Berk
Öğr. Gör. Merve BerkAşçılık Programı (İÖ) Program Başkanı
Mürüvvet Akar
Öğr. Gör. Mürüvvet AkarDış Ticaret Programı Program Başkanı
Dış Ticaret Programı (İngilizce) Program Başkan Vekili
Sadettin Bağdatlı
Öğr. Gör. Sadettin Bağdatlıİnşaat Teknolojisi Programı (İÖ) Program Başkanı
Sinan Derman
Öğr. Gör. Sinan DermanAdalet Programı (İÖ) Program Başkanı
Şehriban Çelebi
Öğr. Gör. Şehriban ÇelebiMimari Restorasyon Programı (İÖ) Program Başkanı
Tarık Aslan
Öğr. Gör. Tarık AslanMekatronik Programı Program Başkanı
Tüzün Tolga İnan
Öğr. Gör. Tüzün Tolga İnanSivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı (İngilizce) Program Başkanı
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı (İngilizce) Program Başkan Vekili
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı (İÖ) Program Başkan Vekili
Aytekin Keleş
Yrd. Doç. Dr. Aytekin KeleşSivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı (İngilizce)
Süleyman Erguner
Yrd. Doç. Dr. Süleyman ErgunerRadyo ve Televizyon Programcılığı
Bahadır Şahin
Öğr. Gör. Bahadır ŞahinRadyo ve Televizyon Programcılığı (İÖ)
Cem Murat Türkkan
Öğr. Gör. Cem Murat TürkkanSivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı
Ercüment Aslantaş
Öğr. Gör. Ercüment Aslantaşİş Sağlığı ve Güvenliği Programı
Gizem Erdinç
Öğr. Gör. Gizem Erdinçİnşaat Teknolojisi Programı
Hakan Uçar
Öğr. Gör. Hakan UçarSivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı

Ek Görevli Öğretim Elemanları

  • Prof. Dr. Ali PINARBAŞI
  • Prof. Dr. Ali TUTAY
  • Prof. Dr. Emin ARCA
  • Prof. Dr. Emine KOÇAK
  • Prof. Dr. Hamza ATEŞ
  • Prof. Dr. Uğur YOZGAT
  • Doç. Dr. İsmail KIYAK
  • Yrd. Doç. Dr. Namık KUTLU
  • Yrd. Doç. Dr. Tülay ÇOBANCAOĞLU
  • Yrd. Doç. Dr. Yüksel BALABAN
  • Öğr. Gör. Abdullah GÜRSOY
  • Öğr. Gör. Ahmet TOY
  • Öğr. Gör. Alev TAŞ
  • Öğr. Gör. Ali USLU
  • Öğr. Gör. Ali POLAT
  • Öğr. Gör. Ali POLAT
  • Öğr. Gör. Alpaslan GÜL
  • Öğr. Gör. Arcan KURŞUN
  • Öğr. Gör. Arzu ÇOBAN
  • Öğr. Gör. Arzuhan ERBELGİN
  • Öğr. Gör. Atiye TÜMENBATUR
  • Öğr. Gör. Ayda SANCAK
  • Öğr. Gör. Aykut KÖYMEN
  • Öğr. Gör. Aysel KILIÇ
  • Öğr. Gör. Ayşegül ÖZKURT
  • Öğr. Gör. Banu TEKİN
  • Öğr. Gör. Burak GÜL
  • Öğr. Gör. Cahit VELİBEYOĞLU
  • Öğr. Gör. Cem SOFUOĞLU
  • Öğr. Gör. Çağlar ÇABUK
  • Öğr. Gör. Çağlayan KAVGAOĞLU
  • Öğr. Gör. Deniz ÇELİK
  • Öğr. Gör. Erhan YILDIRIM
  • Öğr. Gör. Eyüp ŞAHİN
  • Öğr. Gör. Fatih HAMŞİOĞLU
  • Öğr. Gör. Feride DAR
  • Öğr. Gör. Figen SAMURAY
  • Öğr. Gör. Gonca AYDIN
  • Öğr. Gör. Gökhan ARKALILAR
  • Öğr. Gör. Gülgün İBRAHİMOĞLU
  • Öğr. Gör. Hakan ALKAN
  • Öğr. Gör. Hande AKARCA
  • Öğr. Gör. Hande DOYDUK
  • Öğr. Gör. Hasan ERDAL
  • Öğr. Gör. Hatice SALAHOĞLU
  • Öğr. Gör. Hıdır ERDEMİR
  • Öğr. Gör. İlyas KAMİL
  • Öğr. Gör. L.Banu AKYÜZ
  • Öğr. Gör. Mehmet DOĞAN
  • Öğr. Gör. Mehmet MURATOĞLU
  • Öğr. Gör. Mehmet ERDEM
  • Öğr. Gör. Meliha APAYDIN
  • Öğr. Gör. Murat GÜNARSLAN
  • Öğr. Gör. Mustafa BÜYÜKSİPAHİ
  • Öğr. Gör. Mustafa HEKİM
  • Öğr. Gör. Namık KUTLU
  • Öğr. Gör. Özlem KARAKUŞ
  • Öğr. Gör. Recai KARAKAZANCI
  • Öğr. Gör. Rüstem DANIŞ
  • Öğr. Gör. Rüya YILMAZ
  • Öğr. Gör. Sabiha GENÇ
  • Öğr. Gör. Sahavet ÇANCI
  • Öğr. Gör. Seçkin AYDEMİR
  • Öğr. Gör. Selen TANRIKULU
  • Öğr. Gör. Selin AKIN
  • Öğr. Gör. Semih YILDIZ
  • Öğr. Gör. Serap ORAK
  • Öğr. Gör. Serdar KONAK
  • Öğr. Gör. Sevgi DUTAR
  • Öğr. Gör. Sinan BAYRAKTAR
  • Öğr. Gör. Tahir ÖZTAN
  • Öğr. Gör. Taylan VURGUN
  • Öğr. Gör. Tolga SUBAŞI
  • Öğr. Gör. Turgay SÜSEM
  • Öğr. Gör. Turgut AY
  • Öğr. Gör. Ümran KAYA
  • Öğr. Gör. Yeşim ÇAMLIBEL
  • Öğr. Gör. Zeki ABDURRAHMANOĞLU
  • Öğr. Gör. Zübeyda ÇOPUR