Akademik Kadro

MENU

Meslek Yüksekokulu

Veli Boztepe
Yrd. Doç. Dr. Veli BoztepeMüdür Yardımcısı
Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölüm Başkanı
Semra Orak Arpa
Öğr. Gör. Semra Orak ArpaMüdür Yardımcısı
Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Bölüm Başkan Vekili
Ali Kılınç
Yrd. Doç. Dr. Ali KılınçBilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı
Bilgisayar Programcılığı Program Başkanı
Elektronik ve Otomasyon Bölüm Başkanı (Vekaleten)
Aynur Pala
Yrd. Doç. Dr. Aynur PalaFinans -Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı
Bankacılık ve Sigortacılık Program Başkanı
Birol Alas
Yrd. Doç. Dr. Birol AlasMimarlık ve Şehir Planlama Bölüm Başkanı
Ebru Güzel
Yrd. Doç. Dr. Ebru GüzelPazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı
Lütfi Saka
Yrd. Doç. Dr. Lütfi SakaYönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı
Mustafa Yağımlı
Yrd. Doç. Dr. Mustafa YağımlıMülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı
Alper Çeltikçi
Öğr. Gör. Alper Çeltikçiİnşaat Bölüm Başkanı
İnşaat Teknolojisi Program Başkan Vekili
Arhan Demirali
Öğr. Gör. Arhan DemiraliBilgisayar Programcılığı (İngilizce) Program Başkanı
Arzu Karakurt
Öğr. Gör. Arzu KarakurtHalkla İlişkiler ve Tanıtım Program Başkanı
Begün Erbaş
Öğr. Gör. Begün ErbaşBasım ve Yayın Teknolojileri Program Başkanı
Cansu İzgi
Öğr. Gör. Cansu İzgiAşçılık Bölüm Başkanı
Deniz Yüzüak
Öğr. Gör. Deniz YüzüakOtel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı
Dilek Yalçın
Öğr. Gör. Dilek YalçınSivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Türkçe) Program Başkanı
Ekin Akdeniz
Öğr. Gör. Ekin Akdenizİnsan Kaynakları Yönetimi Program Başkanı
İşletme Yönetimi (İngilizce) Program Başkan Vekili
Mimari Restorasyon Bölüm Başkanı
Gizem Günay
Öğr. Gör. Gizem GünayDeniz ve Liman İşletmeciliği Program Başkanı
Gülderen Arca
Öğr. Gör. Gülderen ArcaTurizm ve Otel İşletmeciliği Program Başkanı
İsmail Doğan
Öğr. Gör. İsmail DoğanTasarım Bölüm Başkanı
Grafik Tasarımı Program Başkanı
Mehmet Ceyhan
Öğr. Gör. Mehmet CeyhanRadyo ve Televizyon Programcılığı Program Başkanı
Mürüvvet Akar
Öğr. Gör. Mürüvvet AkarBankacılık ve Sigortacılık Program Başkanı
Şehriban Çelebi
Öğr. Gör. Şehriban ÇelebiMimari Restorasyon Program Başkanı
Tüzün Tolga İnan
Öğr. Gör. Tüzün Tolga İnanSivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Program Başkanı
İbrahim Bora Oran
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Bora OranSivil Havacılık Kabin Hizmetleri
Süleyman Erguner
Yrd. Doç. Dr. Süleyman ErgunerRadyo ve Televizyon Programcılığı
Bahadır Şahin
Bahadır ŞahinRadyo ve Televizyon Programcılığı

Ek Görevli Öğretim Elemanları

ÜNVANIADISOYADI
Prof. Dr. Hamza Ateş
Prof. Dr. Ali Pınarbaşı
Prof. Dr. Emin Arca
Doç. Dr. Serap İncaz
Yrd. Doç. Dr. Işık Çiçek
Yrd. Doç. Dr. Namık Kutlu
Yrd. Doç. Dr. Tülay Çobancaoğlu
Dr. Fatih Mehmet Hamşioğlu
Dr. Tuncer Özyavuz
Öğr. Gör. Abdullah Armağan
Öğr. Gör. Abidin Tekcan
Öğr. Gör. Ahmet Salim Süzer
Öğr. Gör. Alparslan Gül
Öğr. Gör. Banu Tekin
Öğr. Gör. Bülent Kaçar
Öğr. Gör. Celal Ceyhun Yıldız
Öğr. Gör. Cem Murat Sofuoğlu
Öğr. Gör. Cengiz Bekem
Öğr. Gör. Ceyhan İnaltong
Öğr. Gör. Derya Küçükertem
Öğr. Gör. Gülnaz Karahan
Öğr. Gör. Günay Hasdemir
Öğr. Gör. Hale Çelebi
Öğr. Gör. Harun Dokuz
Öğr. Gör. Hıdır Erdemir
Öğr. Gör. Gizem Örgün Gönül
Öğr. Gör. Mehmet Muratoğlu
Öğr. Gör. Meral Emniyetli
Öğr. Gör. Murat Düzgün
Öğr. Gör. Nefise Burcu Yağan
Öğr. Gör. Neriman Gökçay
Öğr. Gör. Nesrin Özkaya
Öğr. Gör. Niyazi Adalı
Öğr. Gör. Oben Eraslan
Öğr. Gör. Sabiha Özdemir
Öğr. Gör. Sabiha Turgut Genç
Öğr. Gör. Seyfettin Karataş
Öğr. Gör. Tahir Tekin
Öğr. Gör. Vedat Demir
Öğr. Gör. Yeşim Çamlıbel
Öğr. Gör. Hüseyin Çetin
Öğr. Gör. Hasan Sessiz
Öğr. Gör. Aslı Jackson
Öğr. Gör. Bahri Eskin
Öğr. Gör. Cahit Velibeyoğlu
Öğr. Gör. Çağlar Çabuk
Öğr. Gör. Çelik Erişçi
Öğr. Gör. Abdullah Deniz Gürsoy
Öğr. Gör. Gonca Buke Aydın
Öğr. Gör. Görkem Yazgaç
Öğr. Gör. Haluk Duğa
Öğr. Gör. İlyas Kamiloğlu
Öğr. Gör. Pınar Kobaş
Öğr. Gör. Rüstem Danış
Öğr. Gör. Sahavet Çancı
Öğr. Gör. Serpil Özyazar
Öğr. Gör. Sevim Devran
Öğr. Gör. Ahmet Metin Erdoğan
Öğr. Gör. L.Banu Akyüz
Öğr. Gör. Recep Mehmet Yazgan
Öğr. Gör. Zeynep Camcı
Öğr. Gör. Mehmet Doğan
Öğr. Gör. Özkan Kaan Karadağ
Öğr. Gör. Mehmet Emre Gönen
Öğr. Gör. Ayşe Ebru Aydoğdu
Öğr. Gör. Begüm Erbaş
Öğr. Gör. Nilüfer Tellikurşun
Öğr. Gör. Arcan Okan Kurşun
Öğr. Gör. Meliha Apaydın
Öğr. Gör. Ceyhan Yıldız
Öğr. Gör. Hakan Uçar
Öğr. Gör. Mihriban Polat
Öğr. Gör. Semra Şahinbaş
Öğr. Gör. Osman Savaşkan
Öğr. Gör. Mustafa Kağan Hekim
Öğr. Gör. Serdar Bostancı
Öğr. Gör. Kemal Canbaz
Öğr. Gör. Semih Yıldız
Öğr. Gör. Alper Onuk
Öğr. Gör. Süleyman Ceyhan
Öğr. Gör. Özlem İmren
Öğr. Gör. Sinan Bayraktar
Öğr. Gör. Serap Aksoy
Öğr. Gör. Veli Taşdemir
Öğr. Gör. Celal Yalçın
Öğr. Gör. Pınar Salahoğlu