Anasayfa

MENU

Değerli Öğrenciler,

Erasmus Ofisi Öğrenci Ziyaretleri Randevu ile yapılmaktadır. Sizlerle daha iyi bir iletişim kurabilmemiz açısından randevusuz ofis ziyaretleri tercih edilmemektedir.
Lütfen hertürlü ziyaret taleplerinizi tercihen bir hafta öncesinden EMAIL ile erasmus@okan.edu.tr adresine yazarak randevu gün ve saatinizi onaylatınız.

Hepinize Başarılar Dileriz!

Anasayfa

AB'nin 2014-2020 dönemi için eğitim, öğretim, gençlik ve spor alanlarındaki faaliyetleri Erasmus+ adı altında yürütülecektir. Erasmus+ Programı 3 Ana Eylem. Jean Monet ve Spor etkinliklerini destekleyecektir. Erasmus+ Programı Avrupa Komisyonu tarafından, program ülkelerindeki Ulusal Ajanslar aracılığıyla yürütülmektedir. Avrupa Komisyonu programın bütçesini ve önceliklerini, hedeflerini ve ölçütlerini belirler. Program sürecini yönlendirir ve denetler. Avrupa Komisyonu ayrıca tüm ulusal birimlerin denetlenmesinden de sorumludur. Türkiye'de programın yürütülmesi, ve denetlenmesi TÜRKİYE ULUSAL AJANSI tarafından gerçekleştirilmektedir. Ulusal Ajans, ülkeye yönelik önceliklerini, kurallarını belirleme ve hibe dağıtımı yetkisine sahiptir.


Detaylı bilgi için tıklayınız.

Duyurular

Tüm duyurular için tıklayınız

23 Kasım 2023

2023-1-TR01-KA131-HED-000113363 Numaralı Proje / Erasmus+ Personel Eğitim Alma Hareketliliği

İstanbul Okan Üniversitesinin Değerli İdari Personeli, Erasmus+ Programı AB’nin eğitim, gençlik ve...

devamı
22 Kasım 2023

2022-1-TR01-KA131-HED-000066138 Numaralı Proje / Erasmus+ Personel Eğitim Alma ve Ders Verme Hareketliliği Hak Kazananların Listesi

Erasmus+ 2022 Sözleşme Dönemi (KA131) İçin Personel Hareketliliği Programına Katılmaya...

devamı