Anasayfa

MENU

Değerli Öğrenciler,

Erasmus Ofisi Öğrenci Ziyaretleri Randevu ile yapılmaktadır. Sizlerle daha iyi bir iletişim kurabilmemiz açısından randevusuz ofis ziyaretleri tercih edilmemektedir.
Lütfen hertürlü ziyaret taleplerinizi tercihen bir hafta öncesinden EMAIL ile erasmus@okan.edu.tr adresine yazarak randevu gün ve saatinizi onaylatınız.

Hepinize Başarılar Dileriz!

Anasayfa

AB'nin 2014-2020 dönemi için eğitim, öğretim, gençlik ve spor alanlarındaki faaliyetleri Erasmus+ adı altında yürütülecektir. Erasmus+ Programı 3 Ana Eylem. Jean Monet ve Spor etkinliklerini destekleyecektir. Erasmus+ Programı Avrupa Komisyonu tarafından, program ülkelerindeki Ulusal Ajanslar aracılığıyla yürütülmektedir. Avrupa Komisyonu programın bütçesini ve önceliklerini, hedeflerini ve ölçütlerini belirler. Program sürecini yönlendirir ve denetler. Avrupa Komisyonu ayrıca tüm ulusal birimlerin denetlenmesinden de sorumludur. Türkiye'de programın yürütülmesi, ve denetlenmesi TÜRKİYE ULUSAL AJANSI tarafından gerçekleştirilmektedir. Ulusal Ajans, ülkeye yönelik önceliklerini, kurallarını belirleme ve hibe dağıtımı yetkisine sahiptir.


Detaylı bilgi için tıklayınız.

Duyurular

Tüm duyurular için tıklayınız

03 Nisan 2023

Çalışan Öğrenci Başvurusu

Uluslararası Programlar Müdürlüğü / Erasmus Koordinatörlüğünde çalışacak öğrenci arayışımız mevcuttur....

devamı
22 Mart 2023

2021 Sözleşme Dönemi KA131 Erasmus+ Personel Hareketliliği (Ders Verme ve Eğitim Alma) Programına Katılmaya Hak Kazananların Listesi

Erasmus+ 2021 Sözleşme Dönemi (KA131) İçin Personel Hareketliliği Programına Katılmaya Hak Kazanan...

devamı
16 Mart 2023

Çalışan Öğrenci Başvurusu

Uluslararası Programlar Müdürlüğü / Erasmus Koordinatörlüğünde çalışacak öğrenci arayışımız mevcuttur....

devamı