Yurt Fotoğrafları

MENU

Yurt ücretine hafta içi 5 gün akşam yemeği, her gün spor merkezi ve havuzun ücretsiz kullanımı dahildir. Odaların günlük genel temizliği yapılır. Banyo, wc her odanın kendine aittir. 24 saat sıcak su, internet bağlantısı,16 kanal Tv yayını mevcuttur. Yurtlarda 24 saat Danışma Personeli mevcuttur. Bununla beraber yurt reviri ve hemşiresi ile Ambulans kesintisiz sağlık hizmeti vermektedir.

Yurtlarımızda öğrencilerin kullanımına açık ve rahat ders çalışabilecekleri etüt odası bulunmaktadır. Ücretli çamaşır yıkatabilecekleri bir çamaşırhanenin dışında, her yurdun içinde yurt öğrencilerine ayrılmış çamaşır yıkama ve ütü odası bulunmaktadır.

Yurt öğrencilerimizin sosyal aktiviteleri ve kütüphanenin de içinde bulunduğu Yaşam Merkezi gece saat 02:00’a kadar açıktır. Yurt öğrencilerimiz otopark hizmetinden de gerekli evraklarını teslim ederek faydalanabilmektedir. Yurt Binaları önünde futbol, voleybol ve basketbol sahalarımız 24 saat açıktır. Yine kampüs içinde bulunan kapalı spor salonu, tenis kortu ve kuaför salonu da öğrencilerimiz için hizmet vermektedir.

Galeri