Yüksekokul Kurulu

MENU
Birol Alas
Yrd. Doç. Dr. Birol AlasMüdür
Mimarlık ve Şehir Planlama Bölüm Başkanı
Harita ve Kadastro Program Başkanı
Veli Boztepe
Yrd. Doç. Dr. Veli BoztepeMüdür Yardımcısı
Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölüm Başkanı
Radyo ve Televizyon Programcılığı Program Başkanı
Semra Orak Arpa
Öğr. Gör. Semra Orak ArpaMüdür Yardımcısı
Ulaştırma Hizmetleri Bölüm Başkanı
Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Program Başkanı
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Program Başkan Vekili
Ali Kılınç
Yrd. Doç. Dr. Ali KılınçBilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı
Elektronik ve Otomasyon Bölüm Başkan Vekili
Bilgisayar Programcılığı Program Başkanı
Aynur Pala
Yrd. Doç. Dr. Aynur PalaFinans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı
Dış Ticaret Bölüm Başkan Vekili
Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkan Vekili
Bankacılık ve Sigortacılık Program Başkanı
Ebru Güzel
Yrd. Doç. Dr. Ebru GüzelPazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı
Ekin Akdeniz
Yrd. Doç. Dr. Ekin AkdenizYönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı
İşletme Yönetimi Program Başkanı
İnsan Kaynakları Yönetimi Program Başkan Vekili
Işılay Ulusoy
Yrd. Doç. Dr. Işılay UlusoyElektrik ve Enerji Bölüm Başkanı
Makine ve Metal Teknolojileri Bölüm Başkan Vekili
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkan Vekili
Elektrik Program Başkanı
İş Sağlığı ve Güvenliği Program Başkan Vekili
Alper Çeltikçi
Öğr. Gör. Alper Çeltikçiİnşaat Bölüm Başkanı
İnşaat Teknolojisi Program Başkanı
Cansu İzgi
Öğr. Gör. Cansu İzgiOtel-Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı
Aşçılık Program Başkanı
Elif Koç Sarı
Öğr. Gör. Elif Koç SarıMotorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölüm Başkanı
Uçak Teknolojisi Program Başkanı
İsmail Doğan
Öğr. Gör. İsmail DoğanTasarım Bölüm Başkanı
Grafik Tasarımı Program Başkanı
Sinan Derman
Öğr. Gör. Sinan DermanAdalet (İÖ) Program Başkanı
Adalet Program Başkan Vekili
Cem Murat Türkkan
Öğr. Gör. Cem Murat TürkkanSivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı
Yüksekokul Sekreteri / Raportör