Üst Düzey Yöneticiler Kadromuzda

MENU

Dr. Öğr. Üyesi Ayşenur TOPÇUOĞLU- Uluslararası Ticaret Bölümü
Yapı ve Kredi Bankası AŞ Bölge Müdürlüğüve Yapı ve Kredi Bankası Emekli Sandığı Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Günceler- Ekonomi ve Finans Bölümü
Çeşitli yerli ve yabancı bankalarda Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyelikleri görevlerinde bulunmuştur.

Dr. Öğr. Üyesi Edin Güçlü Sözer- İşletme Bölümü
Denizbank Finansal Hizmetler grubunda Yurt Dışı İştirakler Grup Müdürlüğü ve yurt dışındaki iştiraklerinde ise İcra Kurulu Üyeliği ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Uzpeder- Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Bölümü
Ericsson’da Kafkasya & Orta Asya’da satış operasyon müdürü ve satış müdürü dahil çeşitli pozisyonlarda görev almıştır.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Kabasakal- Uluslararası İlişkiler Bölümü
Başbakanlıkta Müşavirlik, Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliğinin Başkan Vekilliği, Başkanlık ve AB ile Konfeksiyon sektörü arasındaki kota görüşmelerinde Türkiye Müzakere Heyeti Başkanlığı, İstanbul Sanayi Odası’nda Genel Sekreterlik görevlerinde bulunmuştur.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Özgür Güngör- İşletme Bölümü
WBAGlobal - Yönetici Ortak, Cardtek Grup - Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CSO), Phaymobile - Genel Müdür görevlerinde bulunmuştur.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Turhan- Uluslararası Ticaret Bölümü
Enerji İşleri Genel Müdürlüğü, Türkiye Elektrik Üretim Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Öğr. Gör. Füsun FESLİ- İşletme Bölümü
Sağlık sektöründe, çok uluslu bir Amerikan şirketi olan Cellogique International LLC'de, Türkiye Genel Müdürü pozisyonunda 11 yıldan bu yana görev yapmaktadır.

Öğr. Gör. Turgut DOYRAN- Uluslararası Ticaret Bölümü
Vatan Plastik Genel Koordinatörü, DEİK- Türkiye-Suriye İş Konseyi Başkanlığı ve Kuruculuğu , TİM –Kimyevi Maddeler İhracatçılar Birliği Başkanlığı ve Türkiye Kimya Platformu Kurucu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Öğr. Gör. Zeynep İyiler- Uluslararası Ticaret Bölümü
Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Kobi ve Kümelenme Destekleri Dairesi Şube Müdürü ve Dış Ticaret Müşteşarlığı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi Marmara Bölge Müdür Yrd. görevlerinde bulunmuştur.