MENU
  • Arazi Yönetimi ve Kullanımı Doktora Programı öğrencilerimiz M. Can İban ve Hasan Tahsin Usta, danışmanları Prof. Dr. Nihat Enver Ülger ile birlikte 17-21 Mayıs 2015 tarihlerinde Sofya-Bulgaristan’da düzenlenen FIG Working Week 2015 adlı etkinliğe “Urban Regeneration Projects in Istanbul: Gaziosmanpaşa Case” adlı bildiriyle katılmışlardır.
  • Arazi Yönetimi ve Kullanımı Doktora Programı öğrencilerimiz M. Can İban ve Cengiz Yıldırım, danışmanları Prof. Dr. Nihat Enver Ülger ile birlikte 17-21 Mayıs 2015 tarihlerinde Sofya-Bulgaristan’da düzenlenen FIG Working Week 2015 adlı etkinliğe “An Evalution on Current Turkish Cadastral Systems in Accordance with FIG Cadastre Statements” adlı bildiriyle katılmışlardır.
  • Arazi Yönetimi ve Kullanımı Doktora Programı öğrencimiz M. Can İban ve Prof. Dr. Nihat Enver Ülger, 20-23 Nisan 2015 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen World Cadastre Summit etkinliğinde, “The Role of Civil Organization for Sustainable Land Developments” adlı teknik oturumda yöneticilik ve raportörlük görevini üstlenmişlerdir.
  • Arazi Yönetimi ve Kullanımı Doktora Programı öğrencimiz M. Can İban ve Dr. Öğr. Üyesi Oktay Aksu, 17-18 Mayıs 2014 tarihlerinde Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen 4. Arazi Yönetimi Platformu (AYÖP) çalıştayına“Büyükşehir Belediye Alanlarında Uzaktan Algılama ile Arazi Sınıflandırması” adlı bildiriyle katılmışlardır.