T.C. Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın web sayfasında 30.09.2016 tarihinde yayınlanan Yabancı Diller Koordinatörlüğü’ne ait Okutman alımı ile ilgili yapılan ön değerlendirme sonucuna göre mülakata girecek adaylar aşağıdadır.
Mülakat Tarihi: 21 Ekim 2016 | ||
Mülakat Yeri: Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü Yabancı Diller Koordinatörlüğü / 3. Kat, Oda 317 | ||
Ad Soyadı | SONUÇ | AÇIKLAMA |
ALİ KAYHAN ERGEÇ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 09:40 |
ALPER ÇAKMAK | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 16:20 |
ARİF OKAN DEMİRTAŞ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 16:50 |
ASUMAN ŞİMŞEK | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 11:10 |
BAHİYE KARAKAŞ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 14:40 |
BARIŞ AKBABA | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 15:20 |
BETÜL KARATAŞ ERTEN | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 11:40 |
DİLAN UĞUR USTA | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 14:30 |
ELİF CEYLAN YAĞIZ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 10:20 |
EMİN GÜRKAN | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 10:50 |
EMİNE AYDIN | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 11:50 |
EMRE SANCAK | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 13:30 |
ENGİN ASAN | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 13:20 |
ERDEM ANIL SOYCAN | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 11:00 |
EZEL AKINCI | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 12:50 |
FATMA AKSOY | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 16:40 |
FATMA ZEHRA AKSOY | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 14:00 |
GÖKHAN ÇINAR | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 09:50 |
GÜLNUR ULU | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 14:50 |
İBRAHİM ENİS KALKAN | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 10:40 |
İREM ÖZSARAÇ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 17:00 |
İREM SEVER | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 12:40 |
KADİR UFUK SENİR | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 14:20 |
KERİME GÜVEREN | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 11:30 |
MERVE BEYAZIT | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 16:30 |
MERVE ÖZDEMİR | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 13:40 |
MİRAY OĞUZ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 16:10 |
MUHAMMED ALİ DEMİR | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 11:20 |
MURAT MAHİR ÖZDEMİR | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 09:20 |
MÜGE KAZANCI | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 09:00 |
ÖZGE ÖN | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 15:10 |
ÖZLEM GÖKKURT | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 09:10 |
RAHİME ÖZKAN | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 15:30 |
SEDA AĞIRBAŞ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 15:50 |
SEDA SANLI | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 13:00 |
SEVDAGÜL ZEMZEM YILDIRIM | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 15:40 |
SİBEL KOÇ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 10:30 |
SONER İTEZ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 10:10 |
SONER İTEZ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 13:50 |
ŞENNUR KOYAŞ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 16:00 |
TURGUT COŞKUN | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 09:30 |
VİLDAN BİLGİN | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 15:00 |
YUNUS EMRE ONUŞ | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 14:10 |
ZELİHA KARGA | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 10:00 |
ZEYNEP GÜLER | Ön-değerlendirme koşulları sağlandı. | Mülakat saati 13:10 |