Tuzla Kampüsü


Daha Büyük Görüntüle

Adres

Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü
34959 Akfırat-Tuzla / İSTANBUL

Telefon: 0 (216) 677 16 30

Faks: 0 (216) 677 16 47

E-posta: okan@okan.edu.tr

Kroki için tıklayınız.

İstanbul'a varış

Havayolunu tercih edenlerin çoğu Atatürk Havalimanı'nı kullanacaklardır. Buradan taksi, otobüs yada kiralık araçla şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Yolculuk yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Atatürk Havalimanı'ndan direkt Tuzla Kampüsü'ne ulaşım ise yaklaşık bir saat tutmaktadır. Üniversitemizin Ring Seferleri ve İETT Otobüs Seferleri de mevcuttur.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı daha küçük ve şehir dışında olmasına rağmen Tuzla Kampüsü'ne uzaklığı sadece 4 km' dir. Taksi ve toplu taşıma araçları ile Sabiha Gökçen'den İstanbul içi ve dışına ulaşım da oldukça kolaydır.

İstanbul'dan Tuzla Kampüsü'ne

Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü, şehrin Asya yakasında, Taksim'e 55 km. uzaklıktaki Akfırat ilçesinde yer almaktadır. En yakın ilçe merkezi Pendik'tir (15 km). Kampüse araçla TEM (E-80) ve E5 (D-100) otobanlarından ve ayrıca Şile yolundan ulaşılabilir. Ayrıca üniversitemizin Ring Seferleri ve İETT Otobüs Seferleri bilgilerine göz atınız:

TEM (E-80):

TEM (E-80) Ankara-İstanbul paralı yolu üzerindeki Pendik–Kurtköy–Sabiha Gökçen Havaalanı sapağından çıkarak Okan Üniversitesi ya da İstanbul Park yönlendirmelerini takip ederek kampüse ulaşabilirsiniz.

E-5 (D-100):

E-5 (D-100) üzerinden Pendik Tersanesi – Sabiha Gökçen Havaalanı istikametinde Okan Üniversitesi ya da İstanbul Park tabelalarını takip ederek de kampüse ulaşabilirsiniz.

Şile Yolu:

TEM (E-80) yada E-5 (D-100) üzerinden Şile yoluna çıkın ve 16. km'deki İstanbul Park çıkışını takip ederek de Tuzla Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bakırköy, Karaköy, Eminönü ve Kabataş'tan Tuzla Kampüsü'ne 15 km. mesafedeki Pendik'e deniz otobüsüyle de ulaşabilirsiniz.